حمایت از طرح های پژوهشی:

حمایت از طرح های بنیادی و کاربردی پژوهشگران علاقمند به علوم اعصاب با هدف کمک به پيش برد مرز هاي این دانش و مطرح شدن کشور عزیزمان به عنوان یکی از قطب های خاورمیانه در این زمینه یکی از اهداف اصلی مدرسه فارمد می باشد. این حمایت ها در دو بخش زیر صورت می پذیرد:

  • حمایت علمی شامل برقراری ارتباط با مراکز معتبر بین المللی در این زمینه، فراهم نمودن امکانات لازم برای شرکت در دوره های آنلاین و همچنین استفاده از راهنمایی های اساتید مطرح کشور.
  • در اختیار قراردادن تجهیزات لازم برای انجام طرح.

تمامی پژوهشگرانی که علاقمند هستند از این حمایت ها برخوردار شوند می توانند طرح خود را (به صورت واضح و حداکثر در دو صفحه) به ایمیل research[at]farmedschool[dot]org ارسال نموده تا توسط اعضای هیئت علمی مدرسه فارمد بررسی شود. لطفا اطلاعات کامل خود را نیز در طرح ارسالی ذکر بفرمائید.

در حال حاضر در بخش های نقشه مغزی QEEG، ردیابی چشم Eye-Tracking، پتانسیل وابسته به رویداد ERP، نوروفیدبک، بیوفیدبک و نحریک الکتریکی مغز tDCS این حمایت ها قابل ارائه می باشند.

حمایت از ترجمه و تالیف:

از دیگر اهداف مجموعه فارمد در راستای کمک به گسترش نوروساینس می توان به حمایت از تالیف و ترجمه در این زمینه اشاره کرد. از جمله کتاب هایی که با تاکنون با حمایت این مجموعه به چاپ رسیده اند می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • الکتروفیزیولوژی کاربردی انتشارات ارجمند
  • روانشناسی ورزش (کاربرد نوروفیدبک و بیوفیدبک در ورزش) انتشارات دانژه
  • بیش فعالی به زبان خودمانی انتشارات مهرسا

علاقمندانی که تمایل دارند در زمینه تالیف و یا ترجمه کتاب های مرجع، مقالات، راهنما ها و دستورالعمل های معتبر فعالیت داشته باشند می توانند جزئیات آن را به ایمیل publish[at]farmedschool[dot]org ارسال نموده تا لازم انجام پذیرد.